Start Poradniki CV i List motywacyjny Artykuł

Wzór listu motywacyjnego - asystent ds.PR

pracuj.pl | dodane 2004-01-14 (13:46) 11 lat 3 miesiące 22 dni 15 godzin i 48 minut temu
 

ŚCIĄGNIJ WZÓR W PLIKU .PDFMilena Grodzka
ul. Gęsia 8 m. 27
01 – 013 Warszawa
602 989 898

Elżbieta Łodys
HR Specialist
Junkers sp. z o.o.

LIST MOTYWACYJNY

Szanowna Pani,

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, zamieszczone 26.07.05 w portalu internetowym Pracuj.pl, chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko Asystentki w dziale PR w Państwa firmie.

Posiadam pożądane przez Państwa umiejętności i cechy. Potrafię i lubię pracować z ludźmi. Podczas współpracy z Instytutem Badania Opinii "Mediana" oraz z Instytutem Studiów Politycznych "Polis" przeprowadzałam wywiady kwestionariuszowe i swobodne (w tym także z przedstawicielami władz powiatowych oraz ekspertami medycznymi). Zasady nawiązywania i utrzymywania kontaktu z mediami, sposoby organizowania konferencji prasowych czy metody skutecznego wyszukiwania informacji poznałam podczas stażu w agencji PR "Szok".

Wieloletnia nauka języka angielskiego w szkole oraz czteromiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych, połączony z pracą na stanowiskach Body Art Sales Associate oraz kelnerki, pomogły mi rozwinąć komunikacyjne kompetencje językowe, zaś analizowanie podczas studiów fachowych publikacji socjologicznych w języku angielskim usprawniło moją zdolność rozumienia tekstów.

Jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i rzetelną. Ambitnie podchodzą do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Wszystkie te cechy z przyjemnością wykorzystam i rozwinę w pracy dla Junkersa. Mam nadzieję, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem – jeśli tak się stanie, będę wdzięczna za umożliwienie mi pełnego zaprezentowania swojej osoby podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem, Milena Grodzka

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Przybornik

Praca - Oferty dnia

Pracuj.pl

więcej ofert pracy

Bądź z nami na bieżąco