Start Słownik stanowisk Stanowisko

Logo dostawcySpecjalista ds. zakupów

wp.pl | dodane 2010-11-10 (11:59) 4 lata 15 dni 22 godziny i 41 minut temu

Jego głównym zadaniem jest zapewnienie wsparcia kierownikowi ds. zakupów w pozyskiwaniu dla produkcji materiałów bezpośrednich oraz bezpośrednich.

PION

Logistyka

PRZEŁOŻONY

Kierownik ds. zakupów

Wynagrodzenie brutto:

* 2.500 - 8.000 PLN

Misja

* zapewnienie wsparcia kierownikowi ds. zakupów w pozyskiwaniu dla produkcji materiałów bezpośrednich oraz bezpośrednich.

Zakres obowiązków

* wspiera proces selekcji dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert, ich wycenę, określenie poziomu jakości i analizę warunków finansowych dostawców,
* wspiera relacje z wybranymi dostawcami poprzez negocjowanie warunków umowy, rejestrowanie informacji dot. dostawców, cen, warunków kontraktu oraz pozyskiwania systemów komputerowych, instruowanie co do zasad zakupów oraz wypełniania zamówień,
* prowadzi działalność z zakresu redukcji kosztów, włączając w to renegocjacje z dostawcami (ceny, terminy dostaw, zmiany w wyglądzie produktów), zbieranie informacji dot. nowych potencjalnych dostawców i produktów,
* prowadzi administracje dotyczącą zakupów poprzez kontrolowanie zobowiązań finansowych wobec dostawców, księgowanie i inwentaryzację narzędzi przy fabrykach,
* konserwuje systemy komputerowe, modyfikuje lub dostosowuje ich funkcje do wymagań zawodu.

Wymagania i kompetencje zawodowe

* wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne,
* 2-3 lata doświadczenia pracy w dziale zakupów,
* ogólne rozumienie procesów nowoczesnej produkcji,
* wiedza z zakresu branży reprezentowanej przez firmę oraz pozyskiwanych materiałów bezpośrednich i niebezpośrednich,
* świadomość zasad generowania kosztów w firmie,
* umiejętność obsługi komputera,

Wymagania osobowościowe

* zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
* umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
* dobre zdolności organizacyjne,
* umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Kluczowe relacje z innymi pracownikami

Polub praca.wp.pl na Facebooku

Oceń
tak 1 50,00%
nie 1 50,00%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Przybornik

Praca - Oferty dnia

Pracuj.pl

więcej ofert pracy

Bądź z nami na bieżąco